چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی استان سمنان

پیام مدیر کل دامپزشکی استان سمنان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

جناب آقای دکتر حسینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران در حوزه¬های مختلف دامپزشکی استان سمنان تبریک عرض نمودند.

هفته دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبین مجاهدت و ایثارگری فرزندان راستین امت و احیاء کنندگان حکومت الهی انبیاء است.

 تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری­ها و از خود گذشتگی­های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

 بی­ شک همه ما می­بایست با تأسی از ویژگی­های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام بسته به ماموریتمان که ارتقاء سطح سلامت و اجرای سیاست­های سازمان دامپزشکی کشور و همچنین الگوی چشم انداز بیست ساله کشوراست، گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه سلامت و تضمین امنیت غذایی جامعه را فراهم آوریم.

 در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در حوزه­های مختلف دامپزشکی استان سمنان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان­های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می­نمایم.

دکتر حمیدرضا حسینی


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٥٠٤١/
  • ٠٩:٢٨ - 1399/06/04/
  • تعداد بازدید: 54

خروج