چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت روز خبرنگار:

پیام تبریک مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان به مناسبت روز خبرنگار

فرامرز محمودیان مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

((ن والقلم و ما یسطرون))

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

با درود بر پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش ، ثنا و سپاس خاص ذات بی همتای پروردگار عالمیان که اندیشه ها را به وسع بینایی دل تعمق بخشید.

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها  است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران استان سمنان ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه تعاملات و همکاری های سازنده به گرمی می فشارم وتوفیق روز افزون درادامه فعالیت آگاهانه در پرتورهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوندمتعال خواهانم.

 

فرامرز محمودیان

مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢٠٧٥/
  • ١١:١٩ - 1398/05/16/
  • تعداد بازدید: 17

خروج