• 1400/07/11 - 07:31
  • تعداد بازدید : 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارشناس مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان سمنان به مناسبت ۱۴مهر روز ملی دامپزشکی

"دکتر حمیدرضا حسینی" مدیرکل دامپزشکی استان سمنان طی پیامی روز ملی دامپزشکی مصادف با 14 مهرماه را به همه فعالان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان،‌ متن پیام مدیرکل دامپزشکی استان بدین شرح است:

روز دامپزشکی فرصتی است که عموم مردم از دامنه بیکران و تنوع خدمات گستره وسیع فعالیت های دامپزشکان ، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش دامپزشکی بیش از پیش آگاهی یابند .

دامپزشکان علاوه بر تلاش موثر درجهت کاهش الام حیوانات در حوزه پشیگیری از وقوع بیماریهای مشترک بین انسان و دام در صف اول مسئولیت قرار دارند و تاثیر علم و آگاهی و زحمات آنان در عرصه سلامت و امنیت غذایی بر هیچ جامعه و ملتی پوشیده نیست .

فعالان دامپزشکی کشور با همتی بی نظیر در گشودن افق های روشن و امیدوار کننده  و نیل به دستاوردهای ارزنده علمی ، از دل و جان خود مایه گذاشته و با توان مضاعف حافظ و پاسدار سلامت همگان میباشند.

در جامعه ای که به فرهنگ غنی اسلامی مزین شده ، خدمت به تمامی مخلوقات خداوندی از مصادیق ارزشمند ایثار در خدمت به خلق و جلب رضایت حضرت حق بشمار می رود .

 لذا اینجانب برخود لازم می دانم روز ملی دامپزشکی را به تمامی تلاشگران جامعه دامپزشکی کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی را در ارائه خدمات شایسته به میهن اسلامی مسئلت دارم.

دکتر حمیدرضا حسینی

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر اصلی
  • کد خبر : 277433
کلمات کلیدی
jafari zeinab

jafari zeinab

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه