• 1400/06/13 - 09:09
  • تعداد بازدید : 47
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آرادان

افتتاح اولین داروخانه دامپزشکی روستایی در داورآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان آرادان

دکتر سید مهدی خاتمی از افتتاح اولین داروخانه دامپزشکی روستایی در داورآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان آرادان با حضور مسئولین استانی خبر داد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان‌، دکتر سید مهدی خاتمی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آرادان با اعلام این خبر افزود: اولین داروخانه دامپزشکی روستایی در داورآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان با حضور دکتر مطهری نماینده شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه آرادان،مدیرکل دامپزشکی استان سمنان، رئیس نظام دامپزشکی استان سمنان و جمعی از مسئولین شهرستان آرادان افتتاح شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به نیاز سنجی و ظرفیت دام و طیور موجود در شهرستان و ضرورت دسترسی تولید کنندگان مناطق مختلف روستایی به خدمات دامپزشکی، سرمایه گذار بخش خصوصی به این منطقه هدایت و حمایت شد.

ایشان اضافه نمود: این داروخانه که با سرمایه گذاری اولیه بیش از ۵ میلیارد ریال راه اندازی شده است دومین داروخانه دامپزشکی شهرستان آرادان می باشد.

در پایان دکتر خاتمی افزود: در حاشیه این افتتاح دکتر حسینی مدیرکل دامپزشکی استان به تمرکز حدود ۶۰ درصد جمعیت دام و حدود ۵۰ درصد گله های طیور گوشتی و تخمگذار شهرستان در این منطقه نیز اشاره نمود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان آرادان,اخبار اصلی اسلایدر اصلی
  • کد خبر : 276658
کلمات کلیدی
jafari zeinab

jafari zeinab

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه