• 1401/02/22 - 07:56
  • تعداد بازدید : 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان میامی

پایان فاز اول خدمت رسانی کاروان جهادی سلامت دام شهرستان میامی

دکتر غلامرضا همتیان از پایان فاز اول خدمت رسانی کاروان جهادی سلامت دام شهرستان میامی در روستاهای محروم خبر داد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان دکتر غلامرضا همتیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان میامی با اعلام این خبر افزود: به همت اداره دامپزشکی شهرستان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان و همراهی بسیج مهندسین شهرستان، کاروان سلامت جهادی سلامت و افزایش بهره وری دام شهرستان به دهستان فرومد و روستاهای کلاته سادات و استربند رسید که در این اردوی یک روزه بیش از 2500 راس دام ، تحت پوشش خدمات رایگان ویزیت و درمان رایگان دام  قرار گرفتند .

وی در ادامه گفت:  وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری کاروان سلامت و افزایش بهره وری دام این است که نشان دهد ارائه خدمات دامپزشکی و آموزش دامدار، تا چه حد قادر به افزایش بهره وری دامپروری و سودآوری آن است. این مطلب در دراز مدت موجب بازسازی اقتصاد روستایی و شکل گیری مهاجرت معکوس و فعال شدن مجدد روستاها می گردد که خود در تامین و حفظ امنیت غذایی پایدار جامعه بسیار مهم است، چرا که شعار اصلی کاروان سلامت و افزایش بهره وری دام، دامپزشکی، اقتصاد روستایی و امنیت غذایی است و دست اندرکاران این حرکت در تلاش اند که رابطه بین این سه مفهوم را به منصه ظهور برسانند.

دکتر همتیان در پایان اضافه نمود: فاز اول این طرح جهادی با برگزاری اردو برای دو روستای محروم تلوبین و گلستان بخش کالپوش شهرستان میامی به پایان خواهد رسید.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان میامی
  • کد خبر : 285984
کلمات کلیدی
jafari zeinab

jafari zeinab

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه