چاپ
ارسال به دوست

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گرمسار:

بازدید مشترک از کشتارگاه صنعتی دام فجر در شهرستان گرمسار

بازدید مشترک کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی این اداره، نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان از کشتارگاه صنعتی دام فجر در شهرستان گرمسار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان، دکتر سعید دهقانی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گرمسار با اعلام این خبر افزود: در راستای ساماندهی و ارتقاء بهداشتی کشتارگاه صنعتی دام شهرستان،بازدید مشترک کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی این اداره، نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان از کشتارگاه صنعتی دام فجر در شهرستان گرمسار انجام شد.

وی در ادامه گفت: در این بازدید ضمن پیگیری رفع نواقص قبلی،آخرین وضعیت کشتارگاه از نظر بهداشتی ،حفاظت فردی و زیست محیطی مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرفت.

در پایان دکتر دهقانی افزود: کشتارگاه صنعتی دام بعنوان تنها کشتارگاه صنعتی تحت مدیریت شهرداری گرمسار در شهرستانهای گرمسار و آرادان، که تامین کننده گوشت قرمز مورد نیاز روزانه همشهریان میباشد لذا لزوم رعایت موارد بهداشتی از جهت تامین فرآورده سالم بسیار حائز اهمیت است به همین منظور کارشناسان این اداره ضمن بازدید و نظارت مستمر بر امور این کشتارگاه،از طریق سامانه 1512 آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات در خصوص کیفیت بهداشتی گوشت استحصالی از این کشتارگاه میباشند./

 

  • کد خبر: ٢٤٧٥٣٩/
  • ٠٨:٤٣ - 1398/10/08/
  • تعداد بازدید: 89

خروج