• 1403/04/18 - 12:30
  • تعداد بازدید : 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکتر وحید قدس معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان:

کاهش محسوس پرونده های تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی براساس تدابیر بازدارنده

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان دکتر وحید قدس معاون سلامت دامپزشکی استان با اعلام این خبر افزود: در سه ماهه اول سالجاری تعداد 14 فقره پرونده تخلف توسط واحد حقوقی دامپزشکی استان سمنان تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

وی در ادامه گفت: خط قرمز دامپزشکی بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی وبه تبع آن سلامت جامعه است و در این راستا با هرگونه تخلف بهداشتی که سلامت جامعه را به مخاطره بیندازد برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان عنوان کرد: سه ماهه اول سالجاری از 14 فقره پرونده تشکیل شده تعداد 2 پرونده به شعب دادسرا و دادگاه ارسال شد و11 پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال و مورد رسیدگی قرار گرفت و همچنین 1 پرونده از تخلفات صنفی به هئیت بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی و حرفه ای شاغلان حرفه دامپزشکی ارجاع گردیده است.

در پایان دکتر قدس افزود: در راستای بازرسی ها و نظارت های مداوم بر مراکز تحت پوشش توسط کارشناسان دامپزشکی استان سمنان در سه ماهه اول سالجاری براساس تدابیر و برخوردهای بازدارنده تعداد تشکیل پرونده حقوقی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته 2.5 برابر کاهش یافته است. 

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر اصلی
  • کد خبر : 322294
کلمات کلیدی
saeed khabbaz

saeed khabbaz

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه