• 1401/10/15 - 13:23
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی دامپزشکی استان سمنان

تقدیر از مدیرکل دامپزشکی استان سمنان پیرامون همکاری با ستاد برگزاری اربعین

در راستای همکاری دامپزشکی استان با ستاد برگزاری اربعین به جهت ارائه خدمات به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از دکتر حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان با اهدای لوح سپاس تقدیر گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان، سعید خباز مسئول دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی دامپزشکی استان با اعلام این خبر افزود: حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و سید محمدرضا هاشمی استاندار محترم و رئیس ستاد اربعین استان سمنان در راستای همکاری دامپزشکی استان با ستاد برگزاری اربعین به جهت ارائه خدمات به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از دکتر حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان با اهدای لوح سپاس تقدیر نمودند.

متن تقدیر نامه به شرح ذیل می باشد:

خدمت به زائران سرور و سالار شهیدان در اربعین، ذکر ثنای حضرت حق است و ضحی ذکر که از زبان بگذرد و به دست آید و گوشه ای از ارادت و عنایت را در صحنه ای، نقش کند و چشم ها و گوش ها را از فراموشی به ذکر آورد.

بی تردید خدمت دراستان رفیع اهل بیت اسمت و طهارت علیهم السلام به ویژه وجود پر برکت سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام توفیقی بی بدیل و گوهر کمیاب است که در سفره خان نعمت اربعین و به لطف حضرت سبحان برای شما فراهم گردیده است.

چه دلنشین است تنفس در هوای دلدادگی و مهر و چه زیباست رویت ناب ترین جلوه های خدمت در آستان حضرت ارباب، گوارایتان باد شهد ناب ارادت به کامتان باد جرعه جرعه صهبای دلدادگی و خدمت.

ما نیز به سهم خود و در ردای خادم خادمین اربعین بر خود لازم می دانیم از زحمات و تلاش های خالصانه جنابعالی در پیشبرد این هدف عظیم تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون را از درگاه خداوند متعال طلب نماییم. امید است در سایه سار الطاف حضرت ولی عصر عجل الله همواره موفق و منصور باشید.


مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان


سید محمدرضا هاشمی استاندار و رئیس ستاد اربعین استان سمنان

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر اصلی
  • کد خبر : 296099
کلمات کلیدی
saeed khabbaz

saeed khabbaz

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه